درباره پستو

مختصر و مفید؛ هرچیزی راجع به پســـــتو اینجاست

بر آن شديم كه بر روي پاي خود ايستاده و گروه نمايشي از دانشجوياني از رشته هاي مختلف، خوش ذوق، پر شور و با استعدادي تشكيل دهيم. و ما حصل آن شد "پستو" ؛ نامي كه بر اين گروه نهادیم.هر سال با كارهايي متفاوت و با جسارتي كه از گروه كارگرداني اتفاق مي افتاد، باعث مي شد كه در ذهن مخاطب ما لحظاتی به یادماندنی حك شود .با "تبرئه شده" شروع شد، و پشت سر آن "واقعه در واقعه" ، "هديه جشن سالگرد" ، "آسمان روزهاي برفي" ، "كابوس هاي زنده ماندن" ، "دكلره" و ... كه هر يك با ساختار شكني و خلاقيت همراه بود.
حال پس از پنج سال تصميم گرفتيم پايگاهي براي گروه بنا کنیم؛ پلاتويي براي تمرين و سالني براي اجراي نمايش هاي گروه و ديگر همكاران هنرمند.
دغدغه ي اصلي گروه پستو مسائل اجتماعي، خانوادگي و روابط في ما بين آنها بوده و مبناي اصلي انتخاب متون نمايشي بر همين پايه استوار است. اميدواريم تلاش هاي اين گروه گوشه اي هر چند كوچك از فرهنگ سازي وطنمان را در بر بگيرد. و بتوانيم تا جايي كه در توانمان هست بدرستي مشكلات و ناهنجاري ها را به صحنه نمايشي داخل كرده و راه كارهايي بابت آن در ذهن مخاطبانمان بنشانيم.
ما براي اين موج و حركت فرهنگي و هنري نيازمند حمايتتان مي باشيم. امیدواریم در تئاتر مشهد آنچه را که باید، آنگونه که شایسته است تجربه کنیم. (...)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ورود به پنل کاربری

ایجاد اکانت کاربری