وقایع الاتفاقیه

افتتاحیه ی کتابکده ی پستو

چمن خوش است و هوا دلکش است و می بی غش
کنون بجز دل خوش هیچ در نمیابد

روابط عمومی گروه تئاتر پستو-  جناب آقای سیروس سعیدیان، مدیر کتابکده ی پستو و عضو بزرگوار، دلسوز و همیشه پشتیبان گروه تئاتر پستو ضمن خوش آمد گویی خدمت اساتید، هنرمندان و دوستان بیانیه ی خود را ارائه دادند. ایشان در این بیانیه از قدمت ۸ ساله ی شکل گیری گروه تئاتر پستو گفتند و اینکه این گروه توسط چند جوان خوش ذوق و هنرمند این شهر شکل گرفت که دور هم جمع شدند و مصمم تصمیم گرفتند که پستوی روح انسان را به ایوان بکشانند، تا ما بتوانیم زوایای روح یکدیگر را بشناسیم؛ و اینکه این تلاش ادامه یافت تا اینکه مجموعه ی تماشاخانه ی استاد انوشیروان ارجمند، توسط چند نفر از اعضاء گروه تئاتر پستو، در شهریور ماه سال گذشته پایه گذاری و در دی ماه آن سال افتتاح گردید؛ عادل توکلی نسب، فهیمه نبوی نژاد، سید حسام محمدی، و یاسر عودی.
وی اضافه کرد که در کنار مجموعه ی تماشاخانه ی استاد انوشیروان ارجمند، مجموعه ی کتابکده نیز پیش بینی شد. سال گذشته دوستان دیگری در مجموعه ی کتابکده فعال بودند، اما امسال تصمیم به ادامه کار نداشتند.
جناب آقای سیروس سعیدیان، مدیر کتابکده ی پستو از سیاست های مجموعه ی کتابکده ی پستو سخن گفت: ` در این مجموعه سیاست بر این است که هنر را پاس بداریم. امکان و مکانی در کنار تماشاخانه ی استاد انوشیروان ارجمند فراهم کنیم که هنرمندان و هنر دوستان بنشینند، بیندیشند و مبادله ی اندیشه کنند، تا ماحصل آن دست کم بتواند قدمی زندگیمان را پیش برد. اینکه زندگی را همانطور که گرفتیم تحویل ندیم.`
وی در پایان بیانیه ی خود از تمامی هنرمندان و هنردوستان خواهش کرد که همراه این مجموعه باشند. اعلام کرد: ` هرآنچه اینجا در دسترس ما اعضاء گروه تاتر پستو ست میتواند در دسترس تمامی شما عزیزان قرار گیرد زیرا شما جای ما نیستید، بلکه خود مایید.سپاسگذاریم بابت تشریف فرمایی شما و یمن قدومتان بر ما فرخنده است.`

لازم به ذکر است در این مراسم بزرگانی چون دکتر لطفی‌ مقدم، آقایان هوشنگ جاوید، احمد مینایی و کیوان صباغ- رئیس انجمن نمایش خراسان رضوی- حضور داشتند.

مراسم افتتاحیه ی کتابکده بدین شکل بود:
۱. پذیرایی
۲. حافظ خوانی و گرفتن فال حافظ با نیت جمع توسط آقای مبین عطاری
۳. بیانیه ی جناب آقای سیروس سعیدیان، مدیریت کتابکده ی پستو
۴. اجرای منولوگ توسط آقای حسین شیبانی و به نویسنده گی ایشان
۵. اهدای کیک دسپخت خانم معصومه قربانی به مناسب تولد کتابکده ی پستو
۶. شاملو خوانی توسط آقای مبین عطاری
۷. مشاعره ی مهمانان
۸.پذیرایی پایانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ورود به پنل کاربری

ایجاد اکانت کاربری