وقایع الاتفاقیه

جشن تولد آذر ماهی ها با طعم خوانش

گروه تئاتر پستو- مشهد- شب گذشته پستو میزبان هنرمندان متولد آذرماه بود.

این جشن تولد سومین جشنی است که برای عزیزان صحنه ی تئاتر مشهد به همّت سیروس سعیدیان، مدیر کتابکده ی پستو، برگزار گردید. در آغاز این مراسم ایشان ضمن خوش آمد گویی به میهمانان، پیام تبریک استاد دکتر لطفی مقدم را به نظر حضار رساند: ' از متولدین همه ی ماه های صحنه میخواهم که صحنه را ترک نکنند، زیرا صحنه به عشق شما نیاز دارد.'

 در ادامه ی این مراسم یادی شد از دو عزیز درگذشته، زنده یاد استاد انوشیروان ارجمند که در آذرماه سال گذشته وفات یافتند، و همچنین زنده یاد دکتر مذهب یوسفی، هنرمند متولد آذرماه، که دیگر در جمع ما حضور ندارند. 

به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر پستو- از متولدین ماه جاری در این مراسم، استاد رضا حسینی مهری شمس، مصطفی ابهری و محمد اسدی نژاد حضور داشتند. همچنین آقای احمد مینایی، پیشکسوت تئاتر و سرکار خانم فاضلی نیز به همراه جمعی از هنرمندان حضور داشتند.

در این مراسم استاد رضا حسینی به نمایندگی از متولدین، شمع آذرماهی را فوت کرد و پس از آن امیرحسین رضا زاده و رضا مرتضوی فر به نواختن موسیقی پرداختند. 

در پایان این مراسم میهمانان به همراه مخاطبان تئاتر، در تماشاخانه ی استاد انوشیروان ارجمند به تماشای خوانش ' پسر عیسی' به نویسندگی دنیس جانسون و کارگردانی علی ایزد پناه نشستند.

 گفتنی است در این خوانش فاطمه میرشاه ولد، مینا حسینی، حانیه قاسم خانی و شقایق براتیان به ایفای نقش پرداختند.

این خوانش با استقبال پرشور و کم نظیر مخاطبان همراه بود.

وب سایت گروه تئاتر پستو ضمن تبریک مجدد به هنرمندان عزیز شهرمان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون را از خداوند منّان خواستار است.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ورود به پنل کاربری

ایجاد اکانت کاربری